NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA i ODPOWIEDZI NA NIE

 

JAK MOGĘ ZAPISAĆ SIĘ DO PRZYCHODNI KINEMEDICA?
Wystarczy wypełnić DEKLARACJĘ wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Można to zrobić na miejscu w jednej z naszych przychodni lub zadzwonić do nas, wtedy ktoś podejdzie z deklaracją do domu. Numer na rejestrację Klaretyńska 9: (42) 639-44-46, Paderewskiego 47: (42) 640-25-14

 

CZY MUSZĘ COŚ ZGŁASZAĆ W MOJEJ STAREJ PRZYCHODNI?
Nic nie trzeba robić. Zapisanie się do nowej przychodni dzieje się automatycznie i jest całkowicie BEZPŁATNE. Z chwilą podpisania DEKLARACJI, Pacjent zostaje przypisany do naszej przychodni.

 

CZY MUSZĘ PRZYNOSIĆ HISTORIĘ CHOROBY?
Jeżeli przyjmowane są leki od specjalisty, to należy dostarczyć do nas kopię ostatnich 5 wizyt – to wystarczy. Nasz lekarz będzie mógł wtedy wypisać recepty na te leki z należną refundacją NFZ. Każda Przychodnia ma obowiązek wydać Pacjentowi kopię jego historii choroby bez zbędnej zwłoki!

 

JACY LEKARZE SPECJALIŚCI PRZYJMUJĄ W PRZYCHODNI KINEMEDICA?
W naszej przychodni przyjmują LEKARZE RODZINNI (pierwszego kontaktu), dodatkowo posiadamy w swojej ofercie porady lekarza PEDIATRY, ORTOPEDY oraz KARDIOLOGA.

 

CZY KINEMEDICA POSIADA UMOWĘ Z NARODOWYM FUNDUSZEM ZDROWIA?
Tak. Przychodnia ma podpisaną umowę z NFZ w ramach Podstawowej Opiekiz drowotnej, dlatego wszelkie świadczenia POZ są dla Państwa BEZPŁATNE.

 

CZY LECZENIE JEST PŁATNE?
Nie. Leczenie w naszej przychodni jest zupełnie BEZPŁATNE. Dodatkowo, Pacjenci zapisani do naszej przychodni mogą korzystać również BEZPŁATNIE z konsultacji lekarza ORTOPEDY oraz KARDIOLOGA.

 

JAK WYGLĄDA PRZEDŁUŻANIE RECEPT?
Przedłużenie recept zgłaszamy w REJESTRACJI.

 

JAK SĄ UMAWIANE WIZYTY?
Wizyty umawiamy telefonicznie lub osobiście na konkretną godzinę, dzięki czemu nie ma potrzeby stania w KOLEJCE do lekarza.

 

CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ WIZYTĘ DOMOWĄ?
Tak. W sytuacji, gdy stan zdrowia nie pozwala na przyjście do przychodni, wysyłamy do Państwa BEZPŁATNIE lekarza i/lub pielęgniarkę środowiskową.

 

CZY ZROBIĘ BADANIA KRWI NA MIEJSCU?
Tak. Na miejscu wykonamy Państwu BEZPŁATNIE wszelkie badania laboratoryjne. Dodatkowo wykonamy również pełną diagnostykę nowoczesnym aparatem USG (jama brzuszna, szyja, tarczyca, ślinianki, stawy).

 

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? MASZ INNE PYTANIA?
DZWOŃ: 570570533 – CHĘTNIE NA NIE WSZYSTKIE ODPOWIEMY.